تبلیغات
عاشوراییان - دولت بجای انتخابات به فکر وضعیت اقتصادی کشور باشد
دولت بجای انتخابات به فکر وضعیت اقتصادی کشور باشد

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به سخنان برخی وابستگان دولت درباره ورود به انتخابات گفت: دولت به جای مباحث انتخاباتی به سراغ ترمیم وضعیت اقتصادی کشور برود.

  محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات برخی از مشاوران و وابستگان به دولت درباره ورود به انتخابات گفت: البته اینکه ما موضع این اشخاص را موضع کل دولت تلقی کنیم درست نیست به دلیل اینکه دولت از مجموعه وزرا، معاونین و همچنین شخص رئیس‌جمهور و معاون وی تشکیل شده است.

وی افزود: با این حال بیان اینگونه اظهارنظرها از سوی برخی مشاورین دولت چندان مطلوب نیست چراکه مردم انتظار دارند در درجه اول وضعیت اقتصادی ترمیم شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: اینکه در چنین شرایطی و با وضعیت فعلی دولت به سراغ بحث انتخابات برود به هیچ‌عنوان پسندیده نیست چراکه انتظار اصلی ورود دولت به مسائل اصلی کشور و حل آن است.

کوثری گفت: بحث کردن از انتخابات مجلس در چنین شرایطی بیشتر به منحرف کردن اذهان مردم از مسائل و مشکلات اصلی تعبیر خواهد شد.

وی افزود: دولت باید بر مشکلات اصلی تکیه کند و از وارد شدن به چنین بحث‌هایی پرهیز کند.تاریخ : شنبه 28 دی 1392 | 03:41 ب.ظ | نویسنده : مهدی آبیار | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.