تبلیغات
عاشوراییان - آقای خواننده از بهشت تا برج میلاد
آقای خواننده از بهشت تا برج میلاد

اگر آقای خواننده دیروز و فعال شهری امروز در طول مدت حضور در «بهشت» کنسرت اجرا نکند و به روی سن نرود، اتفاق خاصی می افتد یا مردم و طرفداران، از او دلگیر می شوند؟
- انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر همزمان با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در سراسر کشور برگزار شد و افرادی که توانسته بودند رای اعتماد مردم را به خود اختصاص دهند، بر صندلی های شورای شهر نشستند.
از اینرو انتخابات شورای شهر در تهران حال و هوای خاصی داشت. هرچند عده ای معتقدند که اجرای امور شهر پیش از آنکه رنگ و بوی سیاسی به خود بگیرد باید برای خدمت به مردم هدفگذاری شود، اما موج ثبت نام هنرمندان و ورزشکاران برای چهارمین دوره شورای شهر تهران تعجب همگان را برانگیخت. با این وجود از بین ورزشکاران و هنرمندان ثبت نام کننده صلاحیت برخی از آنها تایید نشد و مابقی در معرض رای مردم قرار گرفتند.  
عبدالحسین مختاباد یکی از آن افرادی بود که در ششمین روز مهلت مقرر شده برای ثبت نام، به فرمانداری تهران رفت و ثبت نام کرد و پس از انتخابات نیز توانست به «بهشت» برسد.
حضور پر رنگ این چهره هنری سابق و عضو شورای شهر فعلی در مراسم ها و جشن های سیاسی و فرهنگی و هنری نشان از علاقه ایشان به خدمت و حضور در بین جوامع مردمی است و البته مختاباد معتقد است که حضور او در شورای شهر می تواند گره از گره های کور مردم تهران بگشاید که اگر چنین اعتقادی نداشت هیچ گاه برای راهیابی به «بهشت» نامزد نمی شد.
اما خبری که این روزها در سطح شهر پیچیده، اجرای کنسرت این خواننده در برج میلاد است. خبری که با تبلیغات گسترده در سطح شهر و از طریق بنرها و پوسترها به اطلاع مردم تهران رسیده و مردم منتظرند تا این بار عضو شورای شهرشان را بر روی سن و در حال اجرا نظاره گر باشند.
در اینکه مختاباد یکی از خواننده های توانمند این مرز و بوم است و پیش از آنکه به «بهشت» برسد، خواننده بوده شکی نیست، اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا بهتر نیست آقای خواننده در حال حاضر که در کسوت عضویت شورای شهر تهران نشسته، به جای برپایی کنسرت و فعالیت های هنری به فکر دغدغه های مردم تهران و حل مشکلات آنها باشد؟
اگر آقای خواننده دیروز و فعال شهری امروز در طول مدت حضور در «بهشت» کنسرت اجرا نکند و به روی سن نرود، اتفاق خاصی می افتد یا مردم و طرفداران، از او دلگیر می شوند؟ مسلما اینگونه نیست چراکه امروز مردم تهران بیش از آنکه از این عضو شورای شهر توفع خوانندگی داشته باشند توقع خدمات شهری دارند.
به نظر می رسد آقای مختاباد، این هنرمند عزیز و دوست داشتنی در کنار فعالیت های هنری و اجرای کنسرت کمی هم به فکر معضلات مردم تهران باشند تا خاطره ای بد از حضور هنرمندان در شورای شهر در ذهن مردم باقی نماند.تاریخ : سه شنبه 1 بهمن 1392 | 02:45 ب.ظ | نویسنده : مهدی آبیار | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.